Smart projektai

Smart reklama

Apie mus

Sveiki,

Džiaugiamės, jog užsukote į gerą nuotaiką spinduliuojančių reklaminių SmartFortwo automobilių puslapį. Visuomet malonu sulaukti svečių. Ir mes nemeluojame  -  mums išties malonu, kad mus aplankėte :) Pristatome Jums šiuolaikišką lauko reklamos paslaugą, efektyviai pristysiančią Jusų įmonę  visuomenei. Smart Fortwo forma, išvaizda, laikysena suteikia automobiliui žaismingumo ir geba prikaustyti praeivių žvilgsnius. Tik ši unikali ir šypseną kelianti transporto priemonė pasiekia atokiausius kampelius, kuriose kitos reklamos galimybės neįmanomos.

Glaudžiai bendradarbiaujame su reklamos projektuotojais ar tiesiogiai su klientais, kad pasiūlytume tinkamiausią būdą jų reklaminei žinutei būti pastebėtai reikiamai tikslinei žmonių grupei pačiu tinkamiausiu metu.

Susidomėjote, norite susipažinti? Esame lankstūs ir itin atviri, todėl mielai laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų, pastabų. Nesvarbu, kuo užsiimate: taisote automobilius, organizuojate vestuves ar spausdinate lankstinukus... Kreipkitės. Rašykite. Skambinkite. Atsakysime. Pabendrausime. Susitarsime.

Pagarbiai,
SMARTreklama.lt komanda
 

 

 
© Griežtai draudžiama svetainėje paskelbtą medžiagą bei informaciją kopijuoti, platinti, skelbti, naudoti kuriuonors pavidalu be raštiško leidimo. Jeigu raštiškas leidimas gautas, būtina nurodyti internetinę svetainę www.smartreklama.lt kaip šaltinį.

Member Login

×