Paslaugos

Paslaugos

Teikiame šias paslaugas ir atliekame šiuos darbus:

 • Smart ir kitų automobilių nuoma iki 3 mėn. laikotarpio. Geriausias kainos ir kokybės santykis. Platus asortimentas modelių, ypač tinkančių reklamos paslaugoms. Turime beveik visų modelių Smart automobilius, taip pat galime pasiūlyti Mini Cooper, Fiat 500 ir kt.
 • Smart ir kitų automobilių nuoma ilgesniam nei 3 mėn. laikotarpiui. Puikiai tinka fiziniams ir juridiniams asmenims, neturintiems savo automobilio parko. Populiari praktika juridiniams asmenims: nuomojantis automobilius kartu vykdyti ir reklaminę kampaniją ant jų. Nors mes ne medžiotojai, bet nesunku paskaičiuoti, kiek zuikių vienu metu galima nušauti :)
 • Mes vieni iš tų, apie kuriuos kalbama su nuostaba "čia jie nuomoja savo automobilius už 1ct parai?". Norime paneigti šį teiginį. Pigiausiai išnuomojom automobilius už 99ct parai :) Puikiai tinka studentams ir žmonėms kurie dirba nepilną darbo dieną. Nuomojant reklaminius automobilius gali būti ir papildomų sąlygų, kurias nustato reklamos užsakovas. Taip pat kviečiame būti mūsų "Smart Partneriais". "Smart Partneriai" - tai žmonės, kurie iš anksto registruojasi mūsų sistemoje vairuoti reklaminius automobilius. Jiems, be abejo, mes pirmiems pasiūlome šią paslaugą. 
 • Išskirtinė programa "Smart Partneriai"
   
  Projektas, vienijantis lojalius mūsų klientus, kurie žavisi galimybe tapti reklaminės kampanijos dalimi. Programos dalyviams suteikiamos išskirtinės sąlygos vairuoti reklaminius automobilius.
 • Reklamos projektai ant automobilių
   
  Galite rinktis iš įvairiausių automobilio apipavidalinimo projektų "M", "L", "XL" ir "XXL". Organizuojant reklamos projekto įgyvendinimą, maršrutus parenkame taip, kad automobilio reklama pasiektų Jūsų tikslinę auditoriją.  Potencialus klientas neperka Jūsų prekės? Gal verta prie jo namų palikti automobilį su Jūsų reklama? Mažai? Tuomet paliksime dar vieną automobilį prie biuro, ir dar vieną, kad visą laiką važinėtų iš paskos... ir vieną priekyje :) O iš šono važiuotų automobilis su užrašu "Filadelfijau, kada pagaliau išbandysi mūsų gaminius?"
 • Automobilių apklijavimas
  Teikiame visas paslaugas susijusias su automobilio reklaminiu apipavidalinimu: idėjos generavimas, maketo paruošimas, maketo realizavimas, automobilio apklijavimas ir t.t.
 
 
© Griežtai draudžiama svetainėje paskelbtą medžiagą bei informaciją kopijuoti, platinti, skelbti, naudoti kuriuo nors pavidalu be raštiško leidimo. Jeigu raštiškas leidimas gautas, būtina nurodyti internetinę svetainę www.smartreklama.lt kaip šaltinį.

Member Login

×